środa, 14 stycznia 2015

Zimowy konkurs!

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU

 LITERACKO - PLASTYCZNO  – FOTOGRAFICZNEGO

„ZIMA”


1.     Samorząd Uczniowski Gimnazjum w Brzóstowej organizuje  Szkolny   Konkurs Literacko- Plastyczno – Fotograficzny „ZIMA”,            w którym mogą wziąć udział wszyscy uczniowie gimnazjum.


2.     Prace plastyczne w ilości 1-3 sztuk (od formatu A-3 wzwyż)               w technikach rysunek, kolorowanka, malarstwo, wydzieranka, techniki mieszane itp. – do wyboru, grafika – format dowolny.

3.     Prace literackie w ilości 1-3 utwory – poezja, opowiadanie, reportaż itp. w  druku do 3 stron.

4.     Prace fotograficzne w ilości 1 sztuka lub cykl zdjęć do 3 sztuk, format technika i kolorystyka dowolna zapisane i opisane na nośniku elektronicznym.

5.    Wszystkie prace muszą być opisane (imię, nazwisko, klasa , nazwa konkursu i ew. tytuł pracy) i przekazane Samorządowi  Uczniowskiemu:

Daniel Ruda, Paulina  Relikowska, Emilia Brodawka

6.     Prace przekazane na konkurs przechodzą na własność organizatorów     i mogą być wykorzystane w celach publikacjach.

7.     Termin nadsyłania prac upływa  8 lutego 2015 r.

8.     Autorzy najlepszych prac z każdej kategorii w dziedzinie plastyki, literatury i fotografii zostaną nagrodzeni dyplomami , nagrodami rzeczowymi i „niepytajkami”. Prace będą oceniane przez nauczycieli j.polskiego, plastyki i informatyki.

 

Kontakt i pytania do organizatorów na stronie gimnazjum na facebooku
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz